Horm - ikony wzornictwa

HORM oferuje styl „współczesnego designu”, w którym współistnieją wpływy śródziemnomorskie, japońskie, skandynawskie i północnoamerykańskie, zinterpretowane na nowo poprzez kulturę, pasję i rzemiosło Made in Italy. Kolekcja adresowana jest do rynku mieszkaniowego, ale niewątpliwie można ją rozszerzyć także na Soft Contract. Dedykowany jest dorosłej, wykształconej i świadomej publiczności, poszukującej ekskluzywnego i wyrafinowanego oznakowania swojej atmosfery, dopasowanej funkcjonalności, harmonii kształtu i szlachetnych materiałów.

Produkujemy sofy, siedzenia, stoły, szafki do przechowywania, łóżka, materace i meble okazjonalne do wystroju domu, przestrzeni do pracy i wypoczynku, charakteryzujące się wysokimi cechami technicznymi, projektowymi i badawczymi, które pomagają zapewnić dobre samopoczucie fizyczne i emocjonalne.

Konkretyzujemy naszą misję poprzez trzy marki meblowe, które ze sobą rozmawiają, choć mają mocne i różnorodne wyróżniki: Horm, Casamania i Orizzonti Italia. Wszystkie trzy razem odpowiadają różnym „obszarom smakowym” i są odpowiednie dla wysokiej klasy rynków mieszkaniowych i kontraktów miękkich.